ALADOP.KZ
Қазақстан

Бірінші лиганың 1-ші және 2-ші тур ойындарына төрешілер мен инспекторларды тағайындау

Төрешілік және инспектрлеу департаменті бірінші лига клубтарының арасындағы ҚР біріншілігіне төрешілерді тағайындады.

1 тур
24 сәуір (жексенбі)

Цесна — ЦСКА
Төрешілер: Игорь Чесноков (Өскемен), Сағидолла Андабаев (Алматы), Қуаныш Мұрсалимов (Талдықорған)
Резервтегі төреші: Денис Шабалкин (Алматы)
Инспектор: Құрманбек Ордабаев (Шымкент)

Оқжетпес — Екібастұз
Төрешілер: Сергей Деньгин (Қарағанды), Дмитрий Полховский, Артем Завгородний (екеуі де — Петропавловск)
Резервтегі төреші: Валерий Гусев (Көкшетау)
Инспектор: Александр Павленко (Қостанай)

Қызылжар — Спартак
Төрешілер: Иван Филатов (Сарань), Максим Панин, Елена Авдеенко (екеуі де — Қостанай)
Резервтегі төреші: Александр Гаузер (Петропавловск)
Инспектор: Олег Яковлев (Көкшетау)

Каспий – Астана 1964
Төрешілер: Денис Тевяшов (Орал), Артем Волков, Дмитрий Лабашов (екеуі де — Атырау)
Резервтегі төреші: Андрей Козлов (Ақтау)
Инспектор: Геннадий Камчатный (Алматы)

Іле-Саулет – Болат АМТ
Төрешілер: Денис Измайлов (Талдықорған), Лилия Каримова, Эльвира Нурмустафина (екеуі де — Алматы)
Резервтегі төреші: Александр Павлов (Алматы)
Инспектор: Құрбан Ибрагимов (Шымкент)

Казақмыс — Ақжайык
Төрешілер: Еркін Жантуғанов(Қызылорда), Дулат Советханұлы, Данияр Серикболов (екеуі де — Семей)
Резервтегі төреші: Артур Хаиров (Сатпаев)
Инспектор: Николай Сидоров (Павлодар)

Гефест – Ақтөбе -Жас
Төрешілер: Виктор Антонов, Евгений Кольев, Айдын Тасыбаев (барлығы — Павлодар)
Резервтегі төреші: Кристина Янушкевич (Сарань)
Инспектор: Александр Костромин (Павлодар)

Лашын – Ақ-Бұлак
Төрешілер: Ақмалхан Холматов (Қызылорда), Сырым Мейірбеков, Илашбек Орынбаев (екеуі де — Шымкент)
Резервтегі төреші: Әлібек Жуманғалиұлы (Тараз)
Инспектор: Исагали Бакберген (Шымкент)

Тарлан – Сұңкар
Төрешілер: Бағдат Абдуллаев (Қаратау), Бейбіт Көпжасар, Анарбек Саркытов (екеуі де — Қызылорда)
Резервтегі төреші: Олеся Недорико (Шымкент)
Инспектор: Авазхан Садуллаев (Тараз)

2 тур

27 сәуір (сәрсенбі)

Оқжетпес – Спартак
Төрешілер: Александр Гаузер, Денис Виноградов (екеуі де — Петропавловск), Артем Конивец (Сарань)
Резервтегі төреші: Александр Горда (Көкшетау)
Инспектор: Айтпай Жамантаев (Астана)

Қызылжар – Екібастұз
Төрешілер: Марат Ыскаков (Астана), Александр Попов (Өскемен), Дмитрий Вишняков (Семей)
Резервтегі төреші: Артем Завгородний (Петропавловск)
Инспектор: Николай Мельников (Щучинск)

Каспий – Болат АМТ
Төрешілер: Булат Сариев (Орал), Юрий Тихонюк (Ақтөбе), Самат Шарипов (Атырау)
Резервтегі төреші: Максим Мельников (Ақтау)
Инспекетор: Юрий Гриджан (Алматы)

Іле-Сәулет – Астана 1964
Төрешілер: Алексей Бобров (Қарағанды), Фуркат Атажанов (Шымкент), Александр Алиев (Алматы)
Резервтегі төреші: Андрей Неклюдов (Алматы)
Инспектор: Кеңес Исаев (Қызылорда)

Казақмыс – Ақтөбе-Жас
Төрешілер: Ақмалхан Холматов (Қызылорда), Дулат Советханұлы, Данияр Серикболов (екеуі де — Семей)
Резервтегі төреші: Владимир Ерошенко (Сатпаев)
Инспектор: Иван Блат (Сарань)

Гефест – Ақжайык
Төрешілер: Игорь Алешин (Павлодар), Денис Шабалкин, Александр Павлов (екеуі де — Алматы)
Резервтегі төреші: Руслан Муздубаев (Сарань)
Инспектор: Виктор Заякин (Семей)

Лашын – Сұңқар
Төрешілер: Артем Кучин (Қарағанды), Төребек Жаксылык, Данияр Сахи (екеуі де — Қызылорда)
Резервтегі төреші: Әзімжан Қошалиев (Тараз)
Инспектор: Ахмет Шерменов (Кентау)

Тарлан – Ақ-Бұлак
Төрешілер: Асхат Абданбаев (Тараз), Максим Субботин, Александр Гущин (екеуі де — Ақтөбе)
Резервтегі төреші: Сырым Мейрбеков (Шымкент)
Инспектор: Аскар Сереков (Қызылорда)

Кфф

ПІКІР ҚАЛДЫРУ

*