ALADOP.KZ
Қазақстан

Екінші лиганың 23-тур ойындарының төрешілері мен инспекторлары белгілі болды


​​​​​​​Төрелік ету және қадағалау департаменті Екінші Лиганың 23-турында қызмет атқаратын төрешілердің тобын анықтады.
Екінші лига

23 тур

27 шілде

Қайрат Ж — ЦСКА

Төрешілер: Сергей Ноженко (Талдықорған), Бақытжан Жолдас, Азамат Ахметов (екеуі де — Алматы)
Резерв төреші: Алмаз Ахметов (Алматы)
Инспектор: Юрий Гриджан (Алматы)

Алтай Ж – Қызыл-Жар СК Ж

Төрешілер: Аскар Жанасупов (Алматы), Роман Ларионов (Өскемен), Асылан Мейірбаев (Семей)
Резерв төреші: Александр Затула (Өскемен)
Инспектор: Сергей Обрядов (Семей)

Ертіс Ж – Оқжетпес Ж

Төрешілер: Кирилл Ткачев (Алматы), Дмитрий Белоградов (Павлодар), Дмитрий Будниченко (Екібастұз)
Резерв төреші: Артем Волков (Павлодар)
Инспектор: Семен Журавлев (Павлодар)

Жетісу Ж– Қыран Ж

Төрешілер: Нұрлан Ақынжанов (Семей), Данияр Айтов, Әлібек Бектұров (екеуі де — Талдықорған)
Резерв төреші: Жақсылық Сейдахметов (Талдықорған)
Инспектор: Александр Никулин (Талдықорған)

Рузаевка – ОСДЮСШОР Жас-Ұлан

Төрешілер: Виталий Качагин (Тараз), Наргис Магау, Ербол Абдуайысов (екеуі де — Алматы)
Резерв төреші: Руслан Жасыбай (Алматы)
Инспектор: Жұрымбет Тамарбердиев (Алматы)

Ордабасы Ж – Ақтөбе Ж

Төрешілер: Біржан Сержанұлы (Алматы), Дархан Төлегенов, Ержан Әліқұлов (екеуі де — Шымкент)
Резерв төреші: Динара Ыдырысова (Шымкент)
Инспектор: Абай Дүйсенов (Түркістан)

Академия Оңтүстік – Тобыл Ж

Төрешілер: Еркен Жантуғанов (Қызылорда), Самат Жарылқасынов, Шыңғыс Арыстанбай (екеуі де — Шымкент)
Резерв төреші: Еламан Құдабек (Шымкент)
Инспектор: Құрбан Ибрагимов (Шымкент)

Астана Ж – Ақжайық Ж

Төрешілер: Елдос Абжан (Шымкент), Тимур Тұрсымбаев, Бақтияр Бектасов (екеуі де — Астана)
Резерв төреші: Рүстем Матякубов (Астана)
Инспектор: Бағдат Түсеев (Астана)

Шахтер Ж – Атырау Ж

Төрешілер: Мұратбек Ергешов (Шымкент), Кристина Янушкевич (Саран), Владимир Шепелев (Қарағанды)
Резерв төреші: Татьяна Сорокопудова (Қарағанды)
Инспектор: Константин Блат (Қарағанды)

Ақсу – Қайсар Ж

Төрешілер: Никита Утробин (Астана), Алексей Долгих, Евгений Кольев (екеуі де — Павлодар)
Резерв төреші: Андрей Ходотчук (Павлодар)
Инспектор: Виктор Антонов (Павлодар)

ПІКІР ҚАЛДЫРУ

*